Menu

Pomagamy

WSPIERAMY NASZYCH

Trochę starszy temat ale chcieliśmy go nieco odświeżyć. Jakby nie patrzeć jest to jeden z naszych pierwszych klipów.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej acz treściwej produkcji wideo z walki wspieranego przez Ludzi Tego Miasta Mateusza Łazowskiego. Walka odbyła się w ramach coraz bardziej popularnej gali GRANDA PRO 2.

LUDZIE TEGO MIASTA W TELEDYSKU STUDIA PROJEKT – FUNDACJA NASZYM DZIECIOM

„Ludzie Tego Miasta” – kiedyś i dzisiaj – dziedzictwo Pokolenia Własnych Ścieżek to nie tylko historia – to zobowiązanie.
polecamy najnowszy teledysk Studio Projekt zrealizowany dzięki Fundacji Naszym Dzieciom , którą wspieramy: https://www.youtube.com/watch?v=RRPltrAprS8

„GLORYA DZIECIOM”

wspieramy Fundację „Glorya Dzieciom” , która pomaga wychowankom warszawskich Domów Dziecka http://glorya.nazwa.pl

POWSTANIE WARSZAWSKIE

Pod Swoją opieką mamy 93 letniego  Powstańca  walczącego w batalionie „Nałęcz”.

WSPIERAMY FUNDACJĘ

Wsparcie akcji Klubu Młodzieżowego „Alternatywa” i Fundacji „Naszym Dzieciom” (warszawskie Jelonki) organizowany jest cykl spotkań Pokolenie Własnych Ścieżek. W organizację zaangażowani są działacze społeczni, a także przedstawiciele środowiska akademickiego.

Zaproszone osoby to m.in. uczestnicy Powstania Warszawskiego, członkowie organizacji konspiracyjnych (np. Ryszard „Rom” Bielański, jeden z „egzekutorów” podczas okupacji i Powstania Warszawskiego, członek oddziału „Zemsta” Batalionu „Pięść” Publikę stanowić będzie natomiast „osiedlowa” młodzież, w mniejszym stopniu również studenci warszawskich uczelni.

Projekt łączy zatem możliwość połączenia spotkania z „żywą historią” z młodzieżowym zainteresowaniem historyczną tematyką, szczególnie patriotycznym zwrotem w zakresie hip-hopu i ruchu kibicowskiego.

Spotkania posiadają przede wszystkim popularyzatorski i dyskusyjny charakter, całość zostanie zarejestrowana i zmontowana w profesjonalnej jakości, a następnie wydana na płytach DVD, dzięki współpracy z firmą promocyjną i produkcyjną Primedio

 

ZBIÓRKA NAKRĘTEK

Zbieramy plastikowe nakrętki , które przekazujemy na pomoc dla Mateusza Brody
Mateuszek ma 5 lat, zachorował gdy miał niecałe 3 latka. Do tego okresu był zupełnie zdrowy, aż pewnego dnia rozbolał go brzuszek, czego konsekwencją były w sumie cztery operacje, gdzie dwie z nich polegały na resekcji jelita cienkiego. Konsekwencją tego jest to, że Mateuszek ma założony cewnik Broviac i jest na żywieniu pozajelitowym.
Aby zapewnić mu godne warunki i polepszyć funkcjonowanie w życiu codziennym postanowiliśmy zbierać nakrętki na ten cel. Za pieniądze ze sprzedaży udało się już kupić pompę do podaży jedzenia.
https://www.facebook.com/MateuszBroda/timeline

 

 KSIĄŻKI W PUDLE

Zbieramy książki do bibliotek w zakładach karnych, bo książki „w pudle” to wartość i przyszłość. Nadszedł czas, aby je rozpakować!
Organizatorami Kampanii są Fundacja Zmiana i Fundacja Lokalna Akcja Specjalna w ramach programu Biblioteki Sąsiedzkie.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Akceptuję